Kërko

100000.00 Euro €
Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Kamzes

Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
208 shikime

100000.00 Euro €
Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Kamzes

Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
208 shikime

Përshkrimi

Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Kamzes.Shtepia ka siperfaqe ndertimi totale 250 m2 dhe siperfaqe trualli rreth e perqark 500 m2.Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.Kati i parë i shtepise eshte i rregulluar dhe gati per banim.Shtepia ndodhet prane qendres se Kamzes.Prona shitet 100 mije euro.Telefon 00355695291520

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i 3AAAGJ

3AAAGJ
3AAAGJ Regjistruar për 4+ vjet 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni 3AAAGJ (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  3AAAGJ
  3AAAGJ
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Kamzes
  100000.00 Euro € Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Kamzes nga 3AAAGJ