Kërko

270000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej

Vila per shitje,shtepi
Postuar 3 vjet më parë
324 shikime

270000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej

Vila per shitje,shtepi
Postuar 3 vjet më parë
324 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja.
Vila ka edhe 180 m² oborr dhe është e konstruktuar në mënyrë të tillë:
– Kati i parë ka një sallon të madh, një dhomë ndenjeje dhe një banjo.
– Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.
– Kati i tretë ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 7 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  7 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Rr Hysej, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej
  270000.00 Euro € Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej nga Rino Nika