Kërko

200000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula

Vila per shitje,shtepi
Postuar 3 vjet më parë
308 shikime

200000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula

Vila per shitje,shtepi
Postuar 3 vjet më parë
308 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë me sipërfaqe 315 m² të ndodhur në lagjen Mar' Lula. Vila është 3-katëshe dhe ofron: 11 dhoma gjumi.
Cilësitë e vilës: - ka kondicioner,
- ujë me shpim,
- dritaret janë dopio xham dhe kanë grila etj.,
- ofron garazhd,
- hapësirë parkimi deri në 2 makina,
- ka sistem gazi,
- oborr mjaftueshëm,
- dhomat janë të shtruara me parket

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1685 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, L Mar' Lula, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula
  200000.00 Euro € Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula nga Rino Nika