Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 muaj më parë
77 shikime

Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 muaj më parë
77 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me:
Adrese: rr. Levizja e Postribes, Shkoder
Siperfaqe Totale: 68.4 m2, Kati V
Perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
ballkon

Cilesite e shtepise:
Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte.
Mundesi zgjedhje te katit.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem kaldaje, sistem chiller, kapote e jashtme, parket etj.
Dritare plastike doppio xham.
Dere e blinduar dhe e bardhe.
Dy ashensor.

CMIMI: 54,720 Euro / 800 E/m2
——————————–
Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355695292667
+355676666765
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 15 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1717 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  15 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin SHITET APARTAMENT 1+1, SHKODER nga Rino Nika