85000.00 Euro €
SHES APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 muaj më parë
95 shikime

85000.00 Euro €
SHES APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 muaj më parë
95 shikime

Përshkrimi

Shes apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues me tulla ne Porcelan. Pallat pa ashensor. Kati i 5 i parafundit.
Siperfaqe 70m2. Me hipoteke.
I mobiluar.
Cmimi perfundimtar 85 mije euro.
Komision ndermjetesimi 1 % te vleres se shitjes.
Cel. 0673900808

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 9+ muaj 8 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  8 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Porcelan, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHES APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN
  85000.00 Euro € SHES APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN nga Dila