Kërko

Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
73 shikime

Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
73 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me
Adresë Palok Nika tek Vorret Katolike Shkoder
Sipërfaqe 52 m² kati IV
Përbëhet nga
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
nje ballkon

Dokumentacion i rregullt pronesie
Ballkon i mbyllur
Shitet e mobiluar

ÇMIMI 3,500,000 Leke

Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 8 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  8 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VORRET KATOLIKE, SHKODER nga Rino Nika