59500.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
405 shikime

59500.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 muaj më parë
405 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ,Lagja ” 1 Maj” Fier. Kati i 7 në pallat të Ri. Me Sipërfaqje totale 69.9m2,Sipërfaqje të brendëshme 63.8m2 dhe ambjente të përbashketa 6.12m2.
Orientimi: Lindje.
Organizimi i brendeshëm i apartamentit:
Salloni dhe ambjenti i gatimit.
1 Dhomë gjumi
1 tualet
1 Ballkon
Korridor
Apartamenti ndodhet ne vend të mirë banimi
Dokumentacion i regullt hipotekor.
Cmimi: 59.500 Euro.
Per më tepër informacione kontaktoni tek numri:
+355 69 218 9241.
[email protected]

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Marsela

Marsela
Marsela Regjistruar për 1+ vit 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Marsela (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Marsela
  Marsela
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Skender Muskaj, 10001, Lagja 1 Maj, Fier, Fier, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER
  59500.00 Euro € SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 1 MAJ FIER nga Marsela