197200.00 Euro €
Shitet

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
271 shikime

197200.00 Euro €
Shitet

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
271 shikime

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me Siperfaqe 116m ne Rezidencen Mine Peza , Rruga Mine Peza
Orjentimi Lindje- Perendim , Pamje nga Ring Center
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkon, korridor shperndares
Cmimi 1700 euro/m
Total 197200 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Alpha Real Estate A2

Alpha Real Estate A2
Alpha Real Estate A2 Regjistruar për 6+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Ne Jemi nje Agjensi Imobiliare qe meremi me prona te patundshme
Jemi me te miret per ata qe dine cfare duan
Frederik Shiroka, 1017, 21 Dhjetori, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Alpha Real Estate A2 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Alpha Real Estate A2
  Alpha Real Estate A2
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Mine Peza, 1017, Unaza E Vogel, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Shitet Shitet
  197200.00 Euro € Shitet nga Alpha Real Estate A2