250.00 Euro €
Vil ne shitje

Vila per shitje,shtepi
Postuar 2 vjet më parë
609 shikime

250.00 Euro €
Vil ne shitje

Vila per shitje,shtepi
Postuar 2 vjet më parë
609 shikime

Përshkrimi

Shes vil nji kateshe me garazhd e kantin ne maminas... Shtepua eshr me kapot me kalorifer ngrohje me gaz dhe me kondicioner... E mobiluar moderne.... ... Siperfaqja e nderteses 140 mt katror.. Siperfaqja shtepi e tok 1000 metra katror.. E rretuar me avvlli me kangjella te zinguara

Kontaktoni Shpetim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Shpetim
  Shpetim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Maminas, Maminas, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vil ne shitje Vil ne shitje Vil ne shitje Vil ne shitje Vil ne shitje Vil ne shitje Vil ne shitje
  250.00 Euro € Vil ne shitje nga Shpetim