Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 muaj më parë
76 shikime

Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 muaj më parë
76 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me
Adresë Kune Shengjin
Sipërfaqe Totale 758 m2 kati III

Përbëhet nga
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
nje ballkon

Cilesite e shtepise
Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte
Punime shume cilesore
Apartamenti ndodhet buze deti
Pamje anesore te detit

CMIMI 113,700 €

Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
[email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 15 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1717 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  15 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN
  Kontrolloni me shitësin SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN nga Rino Nika