Kërko

350.00 Euro €
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE

Vila per shitje,shtepi
Postuar 4 vjet më parë
3890 shikime

350.00 Euro €
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE

Vila per shitje,shtepi
Postuar 4 vjet më parë
3890 shikime

Përshkrimi

SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE

Gjashte Vila te mrekullueshme,me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim , konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qyteti metropolitan. Keto shtepi jane shtepite perfekte per relaksim qe ripercaktojne konceptin e luksit, duke e lidhur ate me mireqenien dhe respektin ndaj mjedisit .Ne kete menyre kemi mundur te projektojme mjedise me te shendetshme, te sigurta dhe te rehatshme, duke ulur kostot e menaxhimit te sistemit energjetik e duke rritur performance e konfortin ne mjediset e banimit. E ardhmja eshte ne mjedis dhe ne shtepite EKOLOGJIKE te qendrueshme, te afte per te kombinuar performance te larte, desing modern e bashkohore dhe kosto energjiteke e operative me te reduktuara.

OKAZION:
Shitet vile ne nje kompleks luksoz me punime teper cilesore afer Qendres Tregtare Tirana East Gate (TEG)
Kompleksi zhvillohet ne nje siperfaqe trualli prej 5400m2.
Siperfaqe e truallit per cdo vile : 800-900m2
Siperfaqe Ndertimi e viles : 324.32 m2

Kati i Pare:
1 Sallon te madh me oxhak qe lidhet ne harmoni me ambjentin e jashtem,,
1 Kuzhinen + Ngrenie me vete
1 Banjo,
1 Dhome Gjumi
1 Lavanderi ,
1 Garazh per 2 vetura

Kati Dyte:
3 Dhoma Gjumi,
2 Banjo ,
1 Garderobe suite
2 Veranda

Per te planifikuar nje vizite ne komplksin tone, na kontaktoni
T

Kontaktoni Nikolin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Nikolin
  Nikolin
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE
  350.00 Euro € SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE nga Nikolin