Kërko

3000000.00 Euro €
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.

Magazina ne shitje
Postuar 1 javë më parë
15 shikime

3000000.00 Euro €
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.

Magazina ne shitje
Postuar 1 javë më parë
15 shikime

Përshkrimi

Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Ambjentet e biznesit ndodhet 700 m nga Restorant Vellezerit Osmani. Ambjentet jane 2 godina 3- kateshe me sip. ndertimi 3000 m2 dhe 2 kapanone industriale me sip 5400 m2.Truall eshte 17 dynym. Ambjentet jane buze rruges dhe kane pamje nga rruga . 2 - Godinat e biznesit dhe 2 Kapanonet e biznesit me 17000 m2 truall kane dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i FITOR

FITOR
FITOR Regjistruar për 1+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Don Bosko Tirane, 001, Njesia Administrative nr.9, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni FITOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  FITOR
  FITOR
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Maminas Durres, 001, Maminas, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.
  3000000.00 Euro € Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. nga FITOR