Kërko

900000.00 Euro €
SHITET PRONA ME SIPERFAQE 4400 M 2

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
109 shikime
Nuk ka foto

900000.00 Euro €
SHITET PRONA ME SIPERFAQE 4400 M 2

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
109 shikime

Përshkrimi

NE DURRES NE ZONEN INDUSTRIALE TE SHKOZETIT SHITET PRONA ME DISA LLOJ OBJEKTESH TE PERFSHIRA DHE ME SIPERFAQE TOTALE MBI 4000 M 2.
NE SIPERFAQE PERFSHIHEN : 2 MAGAZINA ME DY KATE
1 MAGAZINE 1 KATESHE...
1 OBJEKT DY KATESH I SHFRYTEZUESHEM SI ZYRE DHE SI BIZNES KATI I PARE
DHE 1 OBJEKT TJETER I SHFRYTEZUESHEM SI SHTEPI KATI I DYTE DHE OBJEKT SI SHTEPI DHE NJE SIPERFAQE PER BIZNES KATI I PARE ...
NDERTIMET JAN CILESORE...
AKTUALISHT OBJEKTET JAN TE DHENA ME QERA
JAN TE PAJISUARA ME HIPOTEKA TE NDARA DHE DOKUMENTACION TE RREGULLT .
MUND TE SHITEN DHE SI OBJEKTE TE NDARA
ZO
A

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia 14 Rruga Vath Truja Prane Gjykates Se Apelit, Shkozet, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  900000.00 Euro € SHITET PRONA ME SIPERFAQE 4400 M 2 nga anonim