Kërko

600000.00 Euro €
Ambient biznesi në shitje te Policia

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
526 shikime

600000.00 Euro €
Ambient biznesi në shitje te Policia

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
526 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë në mënyrën e duhur për ambient zyrash.

Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 17 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1717 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  17 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Levizja E Postrribes, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ambient biznesi në shitje te Policia Ambient biznesi në shitje te Policia Ambient biznesi në shitje te Policia Ambient biznesi në shitje te Policia Ambient biznesi në shitje te Policia
  600000.00 Euro € Ambient biznesi në shitje te Policia nga Rino Nika