Kërko

185000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
275 shikime

185000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
275 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej.

Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².

* Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara.

– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).

– Ka ne perberje dy banjo.

– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* CMIMI: 1250 €/m²

————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1682 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Hysen Lacej, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç
  185000.00 Euro € Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç nga Rino Nika