Kërko

30000.00 Euro €
Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
346 shikime

30000.00 Euro €
Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
346 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit.

Ambienti ka sipërfaqe 81 m².

Është i shtruar me pllaka, ka dyer hekuri në dy hyrje te veçanta. Ka edhe dritare për ajrosje.

Ndodhet në një pallat të ri dhe gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 15 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1717 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  15 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë
  30000.00 Euro € Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë nga Rino Nika