31000.00 Euro €
Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
65 shikime

31000.00 Euro €
Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
65 shikime

Përshkrimi

Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Apartamenti ndodhet 300 m nga Restoranti Vellezerit Osmani Maminas Durres. Apartamenti eshte ne katin e 2-te ne nje Pallat 2 katesh ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe te bredshme 85 m2 dhe eshte i pa mobiluar dhe i pa restauruar. Ndertesa eshte ndertim i viteve 80 -te dhe pozicionohet ne nje zone te qete dhe te gjelberuar dhe me ajer te paster. Apartamenti organizohet: nje dhome ndenje/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, dhe tualeti. Apartamenti eshte me Certifikate pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i FITOR

FITOR
FITOR Regjistruar për 1+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Don Bosko Tirane, 001, Njesia Administrative nr.9, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni FITOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  FITOR
  FITOR
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Maminas Durres, 001, Maminas Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres.
  31000.00 Euro € Shitet Apartament 2 +1 ne Maminas Durres. nga FITOR