Kërko

458000.00 Euro €
Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 1 javë më parë
22 shikime

458000.00 Euro €
Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 1 javë më parë
22 shikime

Përshkrimi

Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall me Hipoteke buze rruges kryesore Paskuqan Tirane. Lokali ndodhet ne rruge kryesore afer Unazes se re. Lokali pozicionohet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Paskuqanit dhe afer ures se Institutit Kamez. Lokali ka dokumentacion te rregult hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.

Profili i FITOR

FITOR
FITOR Regjistruar për 1+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Don Bosko Tirane, 001, Njesia Administrative nr.9, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni FITOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  FITOR
  FITOR
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 001, Njesia Administrative Babrru, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane
  458000.00 Euro € Shitet Lokal Dasmash 2 katesh me Sip. 260 m2 dhe 500 m2 truall Paskuqan Tirane nga FITOR