140000.00 Euro €
Shitet bar restorant te Shkembi I Kavajes

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 2 vjet më parë
782 shikime

140000.00 Euro €
Shitet bar restorant te Shkembi I Kavajes

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 2 vjet më parë
782 shikime

Përshkrimi

Shitet bar, restorant Shkembi I Kavajes, vija e pare.
107m2, gjendje pune. Hapesire para lokalit, mundesi per 25 cadra ne rere.

Cmimi I fundit dhe I padiskutueshem140000€.
Certifikate pronesie, klientele e ngritur. Kati 0 me pamje nga deti.

+355695530571

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Feniks Home

Feniks Home
Feniks Home Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Feniks Home (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Feniks Home
  Feniks Home
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkembi I Kavajes, Shkembi I Kavajes, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet bar restorant te Shkembi I Kavajes
  140000.00 Euro € Shitet bar restorant te Shkembi I Kavajes nga Feniks Home