1.00 Euro €
Shesim 3 ambiente bisnesi

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 4 vjet më parë
292 shikime
Nuk ka foto

1.00 Euro €
Shesim 3 ambiente bisnesi

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 4 vjet më parë
292 shikime

Përshkrimi

Shesim nje ndertese 3 katesh ne shetitoren e sarandes , me 3 bisnese lokal hotel disko.

Kontaktoni Suzi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Suzi
  Suzi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shetitorja Sarande, Lagja Nr1, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1.00 Euro € Shesim 3 ambiente bisnesi nga Suzi