169000.00 Euro €
Shitet bar-caffe te Liqeni i Thate

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 3 vjet më parë
143 shikime
Nuk ka foto

169000.00 Euro €
Shitet bar-caffe te Liqeni i Thate

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 3 vjet më parë
143 shikime

Përshkrimi

Shitet bar-caffe tek Liqeni i Thate. Me nje siperfaqe neto 53 m2 dhe nje verande prej 65 m2 e cila eshte nen shfrytezimin personal te prones. Ne cmim perfshihet prona, biznesi ne gjendje aktive dhe ambienti i investuar ne nje periudhe jo me shume se 6 muaj. Cmimi eshte i DISKUTUESHEM. Ofrohet dhe mundesi nderrimi me apartament plus diferencen !!!Prona disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Kontaktoni Fbjbd (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Fbjbd
  Fbjbd
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Hamdi Sina, Liqeni I Thate, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  169000.00 Euro € Shitet bar-caffe te Liqeni i Thate nga Fbjbd