Kontrolloni me shitësin
SHITET LOKALI

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 11 muaj më parë
127 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
SHITET LOKALI

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 11 muaj më parë
127 shikime

Përshkrimi

Lokai ka 90m katror
lartesi 4,75 qe ka mundesi mu bo dy kate
eshte i leshuar me qera 400 ne muaj kontraten e ka edhe 3 vite

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Të gjitha

Profili i BLERIM GASHI

BLERIM GASHI
BLERIM GASHI Regjistruar për 11+ muaj 11 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Mitrovice, Kosova, KOSOVA

Kontaktoni BLERIM GASHI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  BLERIM GASHI
  BLERIM GASHI
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 11+ muaj
  11 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Martiret E Kombit, 10, Qender Te Argjentarit, Mitrovice, Kosova, KOSOVA
  42.88571, 20.86913

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin SHITET LOKALI nga BLERIM GASHI