145.00 Lek
Shitet lokal te Shkëmbi i Kavajës

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 2 vjet më parë
336 shikime

145.00 Lek
Shitet lokal te Shkëmbi i Kavajës

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 2 vjet më parë
336 shikime

Përshkrimi

Shitet lokal te Shkembi I Kavajes.
Vija e pare. Klientele e ngritur.
107m2, I mobiluar. Vend jashte per cadrat.

0694400107

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Feniks Home

Feniks Home
Feniks Home Regjistruar për 4+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Feniks Home (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Feniks Home
  Feniks Home
  15 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkembi I Kavajes, Shkembi I Kavajes, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet lokal te Shkëmbi i Kavajës
  145.00 Lek Shitet lokal te Shkëmbi i Kavajës nga Feniks Home