4500.00 Euro €
Tende Pergola 68m2 me telekomand

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 1 vit më parë
152 shikime
Nuk ka foto

4500.00 Euro €
Tende Pergola 68m2 me telekomand

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 1 vit më parë
152 shikime

Përshkrimi

Shitet Tende Pergola 68m2 me telekomand

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Tani

Tani
Tani Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Berat, Berat, SHQIPERI

Kontaktoni Tani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Tani
  Tani
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Antipatrea, 5001, 30vjetori, Berat, Berat, SHQIPERI
  40.70382, 19.95588

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  4500.00 Euro € Tende Pergola 68m2 me telekomand nga Tani