Kërko

240000.00 Euro €
Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
62 shikime

240000.00 Euro €
Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
62 shikime

Përshkrimi

Apartment ndodhet prane Rezidences Kodra e Diellit 1.
-Apartamenti ka siperfaqe totale 121m2 dhe siperfaqe te brendshme 115.2 m2
-Ndodhet ne katin e 2-të
-Organizimi:
- korridor shperndares
- sallon i bollshem
- ambient gatimi i vecuar
- 3 dhoma gjumi
-2 tualete
- 2 ballkone
- Orientohet nga Jugu dhe Perendimi
- Shitet i mobiluar si ne foto
- Disponon Dokumentacion te plote Hipotekor
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Enxhi Samarxhiu

Enxhi Samarxhiu
Enxhi Samarxhiu Regjistruar për 1+ muaj 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Enxhi Samarxhiu (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Enxhi Samarxhiu
  Enxhi Samarxhiu
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kodra E Diellit, Kodra E Diellit 1, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit
  240000.00 Euro € Shitet apartament super luks ngjitur me Kodren e Diellit nga Enxhi Samarxhiu