400.00 Euro €
Shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
514 shikime

400.00 Euro €
Shtepi me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
514 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 apartamenti eshte i ri i pa banuar me pare te kompleksi Grand Galery rruga 3 deshmoret ne yzberisht jepet vetem per nje cift nuk jepet per student dy muaj garanci dhe nje muaj qera garacia meret mbrapsht kur lihet shtepia kontakt vetem WhatsApp jeni te mirpritur flm

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Or

anonim
Or Regjistruar për 10+ muaj 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tre Deshmoret, 1001, Yzberisht, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera Shtepi me qera
  400.00 Euro € Shtepi me qera nga anonim