330.00 Euro €
Apartment me qera Tira

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
198 shikime
Nuk ka foto

330.00 Euro €
Apartment me qera Tira

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
198 shikime

Përshkrimi

Jepet apartament me qera astire tiran. Apartament esht ne gjendje te perkryer me gjithcka fuksjonale.

Profili i Gledisi Basha

Gledisi Basha
Gledisi Basha Regjistruar për 7+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Gledisi Basha (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Gledisi Basha
  Gledisi Basha
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Teodor Keko, Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  330.00 Euro € Apartment me qera Tira nga Gledisi Basha