Kontrolloni me shitësin
Blete ne Shitje

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
702 shikime

Kontrolloni me shitësin
Blete ne Shitje

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
702 shikime

Përshkrimi

Shiten koshere me Blete ne gjendje shume te mire

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Lajçi

Lajçi
Lajçi Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Lajçi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Lajçi
  Lajçi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Adem Jashari, 30000, Peje, Kosove, Peje, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Blete ne Shitje Blete ne Shitje Blete ne Shitje
  Kontrolloni me shitësin Blete ne Shitje nga Lajçi