Kontrolloni me shitësin
Blete ne Shitje

QR CODE
Kafshe shtepiake
Postuar 1 vit më parë
296 shikime

Kontrolloni me shitësin
Blete ne Shitje

QR CODE
Kafshe shtepiake
Postuar 1 vit më parë
296 shikime

Përshkrimi

Shiten Blete ne Koshere deri ne 200 copë
Bletet jane ne gjendje shume te mire

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i lajci

lajci
lajci Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni lajci (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  lajci
  lajci
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Adem Jashari, 30000, Peje, Nabergjan, Peje, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Blete ne Shitje
  Kontrolloni me shitësin Blete ne Shitje nga lajci