Kërko

200.00 Euro €
Qen Mini spitz Vaksine pashaporte

Vendndodhja e panjohur
Kafshe shtepiake
Postuar 1 vit më parë
177 shikime

200.00 Euro €
Qen Mini spitz Vaksine pashaporte

Vendndodhja e panjohur
Kafshe shtepiake
Postuar 1 vit më parë
177 shikime

Përshkrimi

Race 100% e paster, mami dhe babi mini spitz
me Vaksine dhe pashaporte
Shume te dashur, pershtaten dhe mesojne shume shpejt.
Nese doni te mbusheni plot dashuri dhe te hiqni stresin e dites keta kelyshe do ju behen pjestaret me te dashur te familjes tuaj.
Kelyshe mini spitz

Profili i Dua Kafshet

Dua Kafshet
Dua Kafshet Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dua Kafshet (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dua Kafshet
  Dua Kafshet
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 21 Dhjetori
  41.331144, 19.826398

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Qen Mini spitz Vaksine pashaporte Qen Mini spitz Vaksine pashaporte Qen Mini spitz Vaksine pashaporte Qen Mini spitz Vaksine pashaporte Qen Mini spitz Vaksine pashaporte Qen Mini spitz Vaksine pashaporte Qen Mini spitz Vaksine pashaporte
  200.00 Euro € Qen Mini spitz Vaksine pashaporte nga Dua Kafshet