6000.00 Lek
Miks persiane me siamese

Kafshe shtepiake
Postuar 3 vjet më parë
1153 shikime

6000.00 Lek
Miks persiane me siamese

Kafshe shtepiake
Postuar 3 vjet më parë
1153 shikime

Përshkrimi

Mace 4 muajsh e gjysme, miks persiane me siamese

Kontaktoni Mira (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Mira
  Mira
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kombinat, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Miks persiane me siamese Miks persiane me siamese Miks persiane me siamese
  6000.00 Lek Miks persiane me siamese nga Mira