Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet agjente turistike

falas
Agjensi udhetimi 26/07/2017 8

Përshkrim

NidBooking, platforme online per rezervim hotelesh, kerkon te punesoje nje agjent/e udhetimi dhe turizmi me orar te plote pune.

Kerkesat per vendin e punes:
- Te kete mbaruar studimet e larta. Preferohet ne deget Manaxhim, Administrim Biznesi, Marketing, Turizem.
- Te jete njohes shume i mire i gjuhes angleze.
- Eksperience te mepareshme ne kete profil pune (te pakten 1 vit)

Personat e interesuar jane te lutur te dergojne CV ne [email protected]

Lutemi te na kontaktojne vetem persona me eksperience te ngjashme pune.

--
NidBooking
Rruga Selaudin Bekteshi
Tirane, ALBANIA

www.nidbooking.com
[email protected]
Phone: +355 4 5601155
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "