Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj femer serjoze vet jam serjoze

falas

Përshkrim

Jom femer serioze edhe du ta gjej nje femer sserioze ato qe jan te interesuar per lidhje diqka serioze me kontaktoni Per mes mudulit ju mir pres vetem gocat cunat vetem lodhi kot
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "