Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste

falas
Finance 02/02/2017 6

Përshkrim

Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste te kete minimalisht 2 vjet eksperience pune.Pagesa e kenaqeme.
Adresa:Rruga Brigada e VIII pallati jeshil ngjitur me universitetin Metropolitan hyrja nr 4 kati 10
Email:[email protected]
Nr tel:0695743167
Ju lutem dergoni CV ne email.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "