Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Okazion: gomone 3.5 metra, me motor elektrik

falas
Gomone 07/10/2015 101

Përshkrim

Shes gomone 3.5 metra me motor amerikan me bateri.
Ne oferte perfshihen edhe karikues baterish, 1 bateri rezerv, spiranca, lopata, 2 jelek shpetimi, pompa per fryrjen dhe Paisje peshkimi: 140 metra mreshe nice.
Te gjitha jane ne gjendje te mire.
Cmimi eshte 500 euro(I Diskutueshem)
Per informacione kontaktoni 0696421027
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "