Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Rrethore femijesh

falas

Përshkrim

Rrethore femijesh.ne gjendje shume te mire.ka nevoje te pastrohet pak se ka pak kohe qe nuk perdoret.
17 mije lek te vjetra.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "