Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 5000 EUROS

falas
Autobuse 26/02/2019 448

Përshkrim

Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³.
per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. [email protected]
Plaisinantet te permbahen
Falemnderit.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "