Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takim intim kundrejt ....

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje , jam Besi 26 vjec . Jam i pashem, i gjate, intelektual dhe diskret. Kerkoj nje femer per takime intime kundrejt pageses.
Jetoj ne Tirane. Asnje gje serioze apo personale. Thjesht Per qejf dhe ne menyre diskrete.
Me kontaktoni ne modul.
Gjithe te mirat! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "