Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per femrat e Egra

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje djal kam.jetuar jashte monentalisht jam.shqiperi per procedim domumenti jam.interesuar per femrat e egra ne ne mardhenie mami dhe goca dhe per shum aventura kontakt [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "