Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Mami sekret

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Perdhendetje quhem geraldi jam 32 merem me produkte kozmetike do doja te njihja ndo nje mami per lidhje sekrete nga mosha 17 gjer 37 vj nuk prish pune qyteti. Le numer kontakti vetem sms 0672121219
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "