Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kush vajze do te ket ne shtrat nje djal me trup perfekt me muskuj .

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje Jam nje Djal 32 vjec merem me gym fitnnes trup perfekt me muskuj po doni ta vertetoni shifeni live kamer trupin viber ose whats aap preferoj Femrat hot te bukura me trup te bukure . Kush vajze do te te ket lidhje intime me nje djal me trup perfekt si une me shkruani viber ose whats aap pres sms 0682143082 stop pederat Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "