Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Iteresohem per lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar .

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje Jam Romantiku me banim Tirane serjoz dhe sekret jam i paraqicem trup me muskuj . Iteresohem te kem lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar me banim Tirane per nje ekperjenc te bukure ne sex plot epsh qe me partnerin se kan provuar as njeher kush eshte iteresuar te me shkruaj whats aap ose viber te me coj nje mesazh zanorr jam mami ose jam vajze e fejaur pres sms viber ose whats aap 0682143082 stop pederat. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "