Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dua te provoj dicka te re me nje Cifte bisex te ma marin k... ne goj te dy si femra dhe Djali

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Ckemi Jam Roni nga Tirana 34 Vjec serjoz . Jam kurjoz te provoj dicka te re me nje Cifte bisex kur te ma marin k... ne goj si femra dhe djali jam shume sekret me shkruani dhe me coni ftes skyp derkucieger ose ftes fejzbuk dhe inbox Toni Lupenos pres sms.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "