Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

jam femer kerkoj femer

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

hi! jam goc kerkoj nje goc per biseda erotike si fillim, me vone pse jo dhe takohemi......tme shkruajn vetem gocaat..puc Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "