Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoje vajza

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje jam nje djal qe jetoje jashte kam deshire te njihem me ndnj vajze serioze per lidhje kush eshte e interesuar te shkruaj ne whats up: +32467823085
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "