Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cift m34/f20

cifte 11/07/2019 516

Përshkrim

Kerkojme nje cift ose nje femer per eksperimentime te larmishme.....jemi shume te hapur e shume guximtare...dhe me eksperience.....nese mendoni se jeni mjaftueshem te hapur....na kontaktoni..ska rendesi mosha apo looku.... Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "