Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj femer per sex ne ks paguaj

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje mashkull 41 vj jetoj ne basel ch kerkoj nje femer per sex bene edhe per shoqeri nr im 044191953 ose viber/whatsapp 0041796979430 psh ardit prizren
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "