Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifti kerkon vajze

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje. Jemi 1 cift sapo kemi ardhur nga jasht per pushime. Po kerkojme 1 femer tjeter per 1 eksperince ndryshe deri ne 35 vj max. Kemi shtepine tone, vajza mund te kerkoje cfaredolloj gjeje. Jemi diskret Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "