Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkon Ndo nje Cifte simpatik qe parnteri ta shofi femren e tij duke per ses me mua.

Kontrolloni me shitësin
cifte 14/08/2019 165

Përshkrim

Jam Djal tek 32vjec shume simpatik serjoz dhe shume sekret kam eksperejnc me Cifte sex treshe ose partneri e shef femren e tij prezent duke ber sex mua mua ruhet sekreti dhe privatsia vi dhe ne banesen tuaj pa u hap probleme dhe po te shkebehemi ne rug as nuk u nof as nuk me njifni kush Cifte deshiron nje ekperjenc te bukure plot epsh dhe me fantazi sensuale me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "