Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambjent biznesi 100m2

250.00 Euro €
Magazina me qera 15/09/2019 62

Përshkrim

Ambjenti 100m2 kati 0 është tek fresku Dajt rruga Muhamet Deliu pran shkollës 9-Vjecare 17 Shkurti mund të përdoret për çdo lloj biznesi ose si magazine sepse përpara objektit ndodhet rruge për mjete transporti dhe veturas numër 00306947147466 ose 00306989093262 Viber ose wtacup çmimi i diskutueshëm sipas kontratës
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "